Contact : +90 542 233 22 10

Roye Hamak Beşik “Gri Ayıcık Uyku Seti” İle

1,089.00 TL
1,999.00 TL
%46 Discount

Sallanır - Kumaş - Cibinlik Dahil

Stock Code RO-03
Brand Bebekonfor
Shipping Free Shipping
Delivery Date 3 - 5 İş Günü (Tatil Günleri Dahil Değildir)
Same Products/Color
Product Description

Hamak Beşik Ölçü ve Kullanım Detayı
Dış: 90:58 cm
Kumaş: 80x48 cm
Derinlik:42 cm
Beşik Yükseklik: 67 cm
12- 18 Ay kulanım için uygundur

Lamine kayın ağacından üretilmiştir
Sallanabilir
Boya ve cila içermez
Uyku Seti %100 pamuklu kumaş
Orta sertlikte sünger yatak (kılıflı)ve cibinlik dahildir
Yıkanabilir

Reviews
Comments (4) 4 5.00
Güzel..
Ürün guzel beğenerek aldim doğumdan itibaren kullanmak için ideal ozellikle yenidogan için  . Içinden bii kaç vida eksik cıktı satıcı bu konuda yardımcı oldu  hatta biraz fazla yordum kendisini teşekkür ediyorum :)
Merve Derdiman | 28/05/2021 18:46
Is this comment helpful?
🥰🥰
Beşiğim geldi Çok güzel çok rahat sallanılıyor daha kullanmak nasip olmadı ahşap oldukça kaliteli kurulumu çok basit almak isteyenler düşünmeden alabilir ...
Cennet Tanko | 28/04/2021 17:01
Is this comment helpful?
👌
Çok begendık☺️ Alyan ile kurulumu aşırı kolaydı hem büyük hem kaliteli🌸
Misafir | 30/03/2021 23:21
Is this comment helpful?
Harika
Çok begendık gorundugunden dahada buyuk sadece kurulum biraz zor oldu onun dışında cok kalıtelı musteri hizmetlerini aradıgımda ilgilenen yasin beye ayrıca tesekkur ederim
Kevser Akilli | 18/02/2021 17:13
Is this comment helpful?
Add comment
Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri 

Bebekonfor.com üzerinden verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize ptt kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden imagaza.net sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. bebekonfora ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi bebekonfor.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Beşik Kurulum Videoları

Sepet Beşik Kurulumu

 Elyeza 60x120 Anne Yanı Beşik - Bebek Karyolası Kurulumu


Amedan Sepet Beşik Kurulumu

Lara Anne Yanı Beşik Kurulum

Bebek Hamak Kurulumu

Era Mdf Anne Yanı Beşik Kurulumu

Çatılı Sepet Beşik Kurulumu

Mabele Bebek Karyolası - Anne Yanı Beşik Kurulum Videosu

Mira Sepet Beşik Kurulum Videosu

 Beyaz Mdf Flower Kurulum Videosu
 
Bize Ulaşın

Lütfen bize sorularınızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Her e-postayı okuyoruz ve sizin fikirleriniz önemsiyoruz. Whatsapp İle İletişim Kurmak İsterseniz tıklayınız.