Contact : +90 542 233 22 10

Anne Yanı Beşik "Gri Örgü Korumalık" İle

749.00 TL
799.00 TL
%6 Discount
Stock Code DEO-05
Brand Bebekonfor
Shipping Free Shipping
Delivery Date 7 İş Günü
Same Products/Color
Product Description

İçerik = Gri Örgü Korumalık, Yatak, Cibinlik, Bulut Yastık, 2 Diş Yastık
Beşik Bilgisi= 0x5 Yaş 60x120 Kullanım Alanı Ahşap Beşik

 İçerik kısmında adı geçmeyen ürünler fotoğraf çekiminde konsept olarak kullanılmıştır ve gönderilmeyecektir.

Reviews
Comments (3)
Beğendim
Fiyati uygun, kaliteli her seyi cok begendik
Misafir | 06/04/2021 18:40
Is this comment helpful?
Göründüğü gibi şahane...
Ürün çok kısa bir sürede elime ulaştı. İnanılmaz güzel ve piyasadaki çoğu üründen kaliteli ve daha ucuz👍Kesinlikle tavsiye ediyorum biz eşimle 2saatte falan kurduk. Biraz çıtaları vaktimizi aldı onun dışındaki herşey çok kaliteli. Hele o gri örgü korumalık şahane😬🥰 alın aldırın teşekkürler bebekonfor👍👍👍 inşlhhh bebeğimiz doğunca da memnuniyetimiz devam eder🤲❤️
Misafir | 29/12/2020 01:12
Is this comment helpful?
Tek kelimeyle.. Muhteşemmm.
Hem kalite hem şıklık.. Çok çok çok beğendim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ve tabiki aklınızda soru işareti kalmaması için her detayıyla ilgileniyorlar.. Teşekkür ederim her şey için 😊
Misafir | 14/07/2020 15:45
Is this comment helpful?
Add comment
Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri 

Bebekonfor.com üzerinden verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize ptt kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden imagaza.net sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. bebekonfora ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi bebekonfor.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Beşik Kurulum Videoları

Sepet Beşik Kurulumu 

 Elyeza 60x120 Anne Yanı Beşik - Bebek Karyolası Kurulumu

Lara Anne Yanı Beşik Kurulum

Bebek Hamak Kurulumu

Mdf Anne Yanı Beşik Kurulumu

Çatılı Sepet Beşik Kurulumu

Mabele Bebek Karyolası - Anne Yanı Beşik Kurulum Videosu

Mira Sepet Beşik Kurulum Videosu

Bize Ulaşın

Lütfen bize sorularınızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Her e-postayı okuyoruz ve sizin fikirleriniz önemsiyoruz. Whatsapp İle İletişim Kurmak İsterseniz tıklayınız.