Contact : +90 542 233 22 10

Uyku Arkadaşı - Beyaz Gürültü Sesi, Ses Sensörlü

239.00 TL
299.00 TL
%20 Discount
Stock Code UM-01
Same Products/Color
Product Description

4 Doğal Ses Modu Mevcuttur.(Beyaz Gürültü, Yağmur Sesi, Dalga Sesi, Kuş Sesi)

Ses Kaydetme Özelliği Mevcuttur

3 Ayrı Zaman Uygulaması

Sese Duyarlı Otomatik Devreye Girme Sistemi

Rahatlatıcı Müzik Butonu


3 Adet İnce Pil İle Çalışır.

Ses seviyesi değiştirilebilir.


Asma Aparatı İle Kolayca Taşınabilir (Bebek Arabası, Puset Beşik , Bebek Çantası)

Bebekler uykuya dalma esnasında çok fazla zorluk yaşarlar, uykuya dalma esnasında bebekleri rahatlatan en büyük etken anne ve sesidir, bebegin güvende ve huzurda hissetmesi demek derin ve uzun uyku demek,

İşte Bebekonfor uyku muzicesi bu noktada sizlere çok yardımcı olacaktır, kendi sesinizi kaydettiğiniz ve ya bebeği rahatlatan beyaz gürültü adı verilen sesleri bebeginizin uyku ya dalma esnasında kullanabilir veya uyku bölünmelerinde tekrar uykuya dalabilmesi için sese duyarlı uyku mucizesi sayesinde kolayca uykuya dalacaktır.

Uyku Mucizesi Tanıtım Videosu

Reviews
Add comment
Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri 

Bebekonfor.com üzerinden verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize ptt kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden imagaza.net sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. bebekonfora ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi bebekonfor.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Beşik Kurulum Videoları

Sepet Beşik Kurulumu

 Elyeza 60x120 Anne Yanı Beşik - Bebek Karyolası Kurulumu


Amedan Sepet Beşik Kurulumu

Lara Anne Yanı Beşik Kurulum

Bebek Hamak Kurulumu

Era Mdf Anne Yanı Beşik Kurulumu

Çatılı Sepet Beşik Kurulumu

Mabele Bebek Karyolası - Anne Yanı Beşik Kurulum Videosu

Mira Sepet Beşik Kurulum Videosu

 Beyaz Mdf Flower Kurulum Videosu
 
Bize Ulaşın

Lütfen bize sorularınızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Her e-postayı okuyoruz ve sizin fikirleriniz önemsiyoruz. Whatsapp İle İletişim Kurmak İsterseniz tıklayınız.