En Duygusal Bebek Odası Tabloları

En Duygusal Bebek Odası Tabloları

23/03/2018

Bebek odalarının ruhunu tam anlamı ile vermek gerekir öyle değil mi? Peki duvarlara nasıl tablolar düşünüyorsunuz? Elbette onun ilgisini çekecek görseller ve simgeler olabilir ama bizce asıl ondan daha önemli olan bir şey var. Bebeğinizin ilk giydiği zıbınlığı, ilk taktığı eldiveni ya da ilk alınan ayak izini çerçeveletip asmanıza arkadaşlarınız tarafından kaç puan verilir? Tabi ki bu çok hoş olacak ve tüm puanları toplayacaksınız.

Bebek odası ile uyum

Bebek odanız ile tam anlamı ile bir uyum yakalayabilirsiniz. Çerçevenizi kız ise pembe erkek ise mavi olarak satın alıp, içine gerek isterseniz el yazınız ile notlar ile, onun bire bir kullandığı eşyaları sergileyerek bir ömür anı olarak kalmasını sağlayabilirsiniz. Bunu yapmak oldukça basit. Normal bir tablo alıp içinde ki resmi çıkarıp beyaz bir fon kağıdı koyup üzerine bunları yapıştırabilirsiniz. Özellikle de bebek beşiklerinin arkasındaki duvarda veya dolapta çok daha güzel duracaktır.

Bebeğinizin çok fazla sergilemek istediğiniz anıları ve eşyaları varsa, farklı boylarda çerçeveler alarak içerisine dilediğinizi yapıştırıp yine bebek karyolasının olduğu duvara çivileyebilirsiniz. Odaya her girecek olan kişinin mutlak olarak ilk ilgisini çekecek ayrıntılardan biri olacağı kesin. Hatta sizden sonra bu tabloların birçok evde olduğunu da görmeniz çok zaman almayacak. Kendi çevrenizde mimarı olacağınız bu bebek anı tabloları bizce her bebek odasında olması gereken bir ayrıntı.

Bebek anı çerçevesi yaparken dikkat edilecekler

Bebek anısı çerçevesini yaparken dikkat etmeniz gerekenlerin başında ise temizlik olacak. Hem kullanacağınız ürünlerin temiz olmasına dikkat ediniz hem de çalışma yaparken elinizin temiz olmasına dikkat ediniz. Özellikle yapıştırırken taşma olmamasına ve düzgün durmasına çok dikkat ediniz. Bu sayede çok daha profesyonel bir iş ortaya çıkıyor olacak. Dilerseniz ekstra olarak onun ismi, kaç kilo doğduğunu ve bunun gibi önemli bilgileri de yazıp çıktı alarak çerçevenin içinde sergileyebilirsiniz.

İleride çocuğunuza çok hoş bir anı olarak kalacak. Çocuk odaları dekorasyonu için illa çok para harcamak gerekmiyor görüyorsunuz. Sepet beşik alıp, bir küçük dolap koyup, tatlı bir halı serip birkaç dekorasyon ayrıntısı ile harika bir bebek odasına sahip olabilirsiniz.


          

Yorum Yap