Bebek Burçları

Bebek Burçları

23/11/2017

Bebekonfor Bebek Burçları YazısıKoç Bebeği (21 Mart-19 Nisan)

Enerjisi çok yüksektir. Engelleri aşmayı sever. Sınırlamalardan hoşlanmaz. Bu yüzden beşiğinden bile kaçabilir. Annesini babasını istediği şeyleri yaptırır. Hareketleriyle onları yönetir.Boğa Bebeği (20 Nisan-20 Mayıs)

Gelecekte de güzelliğe önem vereceği için güzel bir bebek olarak dünyaya gelmiştir zaten. Çok tatlı gülümsemeler sergilerler. Ama biraz duygusal oldukları için anne, babalarının yanlarında olmasını isterler.İkizler Bebeği (21 Mayıs-21 Haziran)

Çabuk adapte olurlar yaşama. Erkenden konuşmaya, yürümeye başlarlar hemen öğrenirler. Aynı anda bir sürü şeyi yapabilecekleri için hem süt içerler hem oyun oynarlar. Sempatiktirler.Yengeç Bebeği (22 Haziran-22 Temmuz)

Çok hassaslardır. Dokunsanız ağlayabilirler. Anne ve babalarına çok bağlıdırlar. Bulundukları yatağı çok benimserler. Orası onlar için yuvadır. Hassas yapıları vardır. Sıcak ve soğuktan çok çabuk etkilenirler.Aslan Bebeği (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aşırı neşeli bir yapıya sahiplerdir. Etrafına sürekli neşe saçar. Ağlamaya başladımı durmazlar. Ortalığı birbirine katarlar. Bazen rol yapıp sizi kandırabilirler.Başak Bebeği (23 Ağustos-22 Eylül)

Cana yakınlığını hissettirirler. Bu yüzdendir ki çok dikkat çekerler. Gülümsemesi bile bir espiri gibidir. Temizlerdir çok fazla altlarını pisletmemeye çalışırlar .Terazi Bebeği (23 Eylül-22 Ekim)

Çekici ve zarif doğarlar zaten. Akıllılardır çabuk öğrenirler. Yeteneklidirler, küçük yaşlarlına rağmen akıl oyunları oynarlar. Sizi çok fazla yormazlar. Ellerinden  gelse doğar doğmaz bile konuşacak gibidirler.Akrep Bebeği (23 Ekim-21 Kasım)

Duygularını çok fazla belli etmez bu bebişler. Bir cazibeleri, bir duruşları vardır doğduğu andan itibaren. Gösterdiğiniz şeyleri unutmazlar. Sevgi saçarlar ortalığa. Etrafa karşı çok dikkatli davranırlar her şeyi dinler, izlerler.Yay Bebeği (22 Kasım-21 Aralık)

Çok keyiflidirler. Belki biraz da bu nedenden düşkün olabilirler keyiflerine düşkün olabilirler. Özgürlüklerine düşkündürler. Öyle Kundakta filan çok duramazlar zaten. Zihinleri çok açıktır öğrenmeye açıklardır.Oğlak Bebeği (22 Aralık-19 Ocak)

Dayanıklı olurlar, öyle eften püften ağlamazlar. Azla bile yetinebilirler. Sabırla ilerlerler büyüme evrelerinde. Hala ve teyzeleri için zordur tabi sıkarak severler çocuğu ama unutmazlar bunu akıllarının bir köşesinde hep tutarlar. Biraz yalnızlıklarına meraklıdırlar.Kova Bebeği (20 Ocak- 18 Şubat)

Umulmadık hareketler sergileye bilirler. Ellerine ne geçerse ağızlarına götürürler. Dikkat çekmek için ağlarlar bir şey istediklerine değil. Çok hareketlilerdir. Orijinal davranırlar.Balık Bebeği (19 Şubat-20 Mart)

Hassaslardır. Sezgileri kuvvetlidir. Hislerinizi hemen anlarlar. İnsanlara karşı çekingen davranırlar. Zamanla alışırlar. Anlayışlı bir yapıları vardır.Your Comments

  • Avatar
    awakequnz
    12/02/2018

    Burçlara inanmıyorum. Güneşin, yıldızların Bebek yaşamına etki edeceğini kesinlikle inanılır bulmuyorum. yok şu tarihte doğmuş Büyük adam olacak , yok efendim şu tarihte doğdu şu renkte giyinsin, yok çok zeki olur. Aman aman. Doğrusu şudur ki çocuk anne yanında baba yanında büyür. ne verirsen nasıl eğitirsen başlangıç karakteri o şekilde olur. kendine has özellikleri, artıları eksileri muhakkak olacaktır.

Yorum Yap