Hangi Bebek Odası Sizi Anlatıyor

Hangi Bebek Odası Sizi Anlatıyor

02/04/2018

Evinizin tüm noktalarına bakınca sizin zevkiniz hemen ön plana çıkıyor ama ya bebek odanız neler anlatıyor? Henüz hamile iken kendi zevkiniz ile döşediğiniz odanız sizi yansıtıyor olsa da merak etmeyin birkaç sene sonra çocuğunuz bu konuyu ele alacak ve kendi zevkini odaya yansıtmaya başlayacak bile.

Pembiş pembiş, maviş maviş

Nedense bir renk furyası aldı başını gidiyor. Kız olunca her yerin pembe erkek olunca da her yerin mavi olmasına gerek yok ki? Elbette bebek odalarına en çok yakışan renkler ama bizce aynı renk tonu ile odayı boğmayın deriz. Ağırlıklı beyaz rengi kullanarak aralara istediğiniz renkleri serpiştirmeniz daha hoş olacaktır.

Her Yer Oyuncak

Siz her yere bir oyuncak sıkıştıranlardan mısınız? Daha bebek hayata gözlerini açmadı ama şimdiden sahip olduğu birçok oyuncağı var öyle değil mi? Şimdi oralarda öyle süslü süslü duran bebekler 2 yıl sonra darmadağın yerlerde olacak bilin istedik

Kaba Eşyalar

Kaba duran eşyalar her zaman daha görkemli ve gösterişi durabilir ama odanızın oyun alanından da çalışıyor olabilir. Eğer odanız büyük ise buna bir itirazımız yok ama eğer dar bir odaya sahipseniz eşyalarınızı her zaman daha portatif olanlardan seçmeye gayret ediniz. Çocuğunuz büyümeye başladıkça büyük odanın ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlıyor olacaksınız. Bu sebeple odayı gereksiz eşyalar ile de doldurmaktan kaçının deriz.

Darmadağın Bir Oda

Bazen de aslında evde bebeğe ait bir oda yoktur ama siz olması için her yolu denersiniz. Oturma odasını bebek odasına çevirmek için harekete geçerseniz ama atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı hep bir taraflara koyarken bulursunuz kendinize. Bir yandan bebek beşiği dururken bir yandan atmaya kıyamadığınız koltuğunuz. Bir yandan bebek yatağınız dururken bir yandan atamadığınız televizyon üniteniz. Kısaca artık salonda yaşama karar verdiyseniz ve günlük odanızı çocuk odası yapacaksanız buna uygun bir düzen yaparsanız çok daha güzel sonuçlar ortaya çıkacaktır. 

Yorum Yap