Bebek Odası Kapı Süsünüzü Kendiniz Yapın

Bebek Odası Kapı Süsünüzü Kendiniz Yapın

27/03/2018

Söz konusu bebeğiniz olunca ve bir de boş vaktiniz olunca neden bebek odası ya da çocuk odası kapı süsü yapmayasınız ki? Bence çok  ucuz malzemeler ile malzemeleri edinebilir ve kendi emeğinizi katabilirsiniz. Sizler için birbirinden güzel örnekler hazırladık. Bakarak kolayca yapabilir ve harikalar yaratabilirsiniz. Tek yapmanız gereken işçiliği biraz temiz ve özenli tutmak o kadar.

Bebek yatağınızı aldınız, perdelerinizi, halılarınızı yani kısaca her şeyi hazırladıysanız şimdi biraz da odanın ilk anda göze çarpan detayına geçelim öyle değil mi?

Keçelerden kapı süsü

Çocuk odalarına en çok yakışan kapı süsleri hiç şüphesiz keçe kapı süsleri oluyor. Hem çok daha renkli oluyor hem de çok daha güzel duruyor. Üstelik keçeyi kesmesi yapıştırması çok daha kolay olduğu için sizin de hoşunuza gidecek. Keçeyi nereden bulurum diyorsanız o da çok kolay. Artık birçok küçük süs eşya satan mağazalardan bile renk renk keçe bulmanız mümkün olacak. Hatta internetten bile keçe siparişi verebilirsiniz.Ama güvenilir bir site olup olmadığını tabi ki kontrol edin.


Hastane odası kapı süslemesi

Eliniz değmişken bir de hastane odası kapı süsü yapmaya ne dersiniz? Hatta her iki oda kapısına uygun tek bir şey yapabilir ve öncelikle doğum odasında kullandıktan sonra çıkarıp getirip çocuk odanıza takabilirsiniz. Biz genellikle odanızın konsepti ile aynı yapmanızı öneririz. Yani odanızın rengi, odanızın eşyaları hatta bebek yatağınızın rengi ve çarşafıyla bile uyum sağlayabilir. Genelde renkli olarak tercih edilen bu süslemeleri hayal etmek ve yapmak tamamen size kalmış. Örneklere bakarak sizler de aklınızda daha farklı tasarımlar canlandırabilirsiniz. Sonuçta önemli olan el emeğinizin olması değil mi?


Kişiye özel oda kapısı süslemeleri

Genellikle hazır olarak satılan ya da kişiye özel olarak yapılan çocuk odası kapı süslerini de hazır olarak satın almak isterseniz hiç zorlanmıyor olacaksınız. Birçok mağazadan ya da İnstagram sayfasından alım yapabilirsiniz. Biz size hem balık tutmayı gösteriyoruz hem de balık yemeyi. Siz hangisini arzu ederseniz onu yapın tabi,  öyle değil mi? Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler. :)

          

Yorum Yap