,
Çağrı Merkezi: 0 232 243 66 58

Ahşap Oyuncak Set "Çıngırak - Renli Kule - Diş Kaşıyıcı" 3in1

89,00 TL
Stok Kodu WO-1
Marka Bebekonfor
Gönderim Kargo Bedava
Renk
Ürün Açıklaması

Çıngırak Özellikleri

3 Halkası bulunmaktadır.

Uzunluk 14.5 Cm 

Topuz En 5 cm 

Ahşap Diş Kaşıyıcı 

10 Cm x 10 cm 

8 Boncuk, 2 Halkadan oluşmaktadır.

Montessori Ahşap Kule ( Renkli ) 

Kule olmuş hali 14 cm dir.
En küçük Halkası 4.5 cm
En büyük Halkası 7.5 cmdir

Bebek sağlığına uygun sertifakalara sahiptir.Sertifikalıdır

EN 71/3 
Belçika merkezli LABORATORIUM ECCA NV tarafından yapılan testler neticesinde, Toy standard EN 71-3 sertifikasına sahiptir. EN 71/3 standardı, boyanmış yüzeylerin ağızla temasını esas alan ve ağır metal sınırlaması getiren bir standarttır. ... Bu standart kapsamındaki testler, antimon, arsenik, baryum, kadmiyum, krom, kurşun, civa, selenyum gibi vücuda girdikten sonra atılamayan ağır metalleri sınırlamaktadır.

Merkezi Lüksemburg'da bulunan ve ilaç, gıda, çevre, tarımcılık ve tüketici ürünleri endüstrilerine ve hükümetlere test ve destek hizmetleri sunan uluslararası bir laboratuvar grubu olan, Eurofins tarafından yapılan testlerde , EC n° 1935/2004 duzenlemesi dahilinde, gıda urunleri ile temasa uygundur.
0% VOC

Belçika merkezli LABORATORIUM ECCA NV tarafından yapılan testler neticesinde, 0% VOC sertifikasına sahiptir.
A+ label  ​Fransa 'dan VOC ölçumleri neticesinde, A+ etiketine sahiptir.
Eurofins Goldlabel
EurofinsTarafından verilen, en kapsamlı VOC testleri neticesinde verilen Eurofins Gold etiketine sahiptir.

Uçucu Organik Bileşen (VOC) içeren ürünleri saldıkları gaz yüzünden kullanmak hem doğaya hem insan sağlığına zararlıdır. Uçucu Organik Bileşen (VOC) ile fazla temasta bulunmak alerjik reaksiyonlara, solunum problemlerine ve görme sorunlarına neden olabilir. Daha da ötesi ozon tabaksına zarar verirler ve sera etkisi yaratırlar.

Yorumlar
Yorum Yap
Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri 

Bebekonfor.com üzerinden verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize ptt kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden imagaza.net sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. bebekonfora ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi bebekonfor.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Beşik Kurulum Videoları

Sepet Beşik Kurulumu

 Elyeza 60x120 Anne Yanı Beşik - Bebek Karyolası Kurulumu


Amedan Sepet Beşik Kurulumu

Lara Anne Yanı Beşik Kurulum

Bebek Hamak Kurulumu

Era Mdf Anne Yanı Beşik Kurulumu

Çatılı Sepet Beşik Kurulumu

Mabele Bebek Karyolası - Anne Yanı Beşik Kurulum Videosu

Mira Sepet Beşik Kurulum Videosu

Bize Ulaşın

Lütfen bize sorularınızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Her e-postayı okuyoruz ve sizin fikirleriniz önemsiyoruz. Whatsapp İle İletişim Kurmak İsterseniz tıklayınız.