Call Center: 0090 232 243 66 58

Babynest - Oyuncaklı "Ocean" Bebek Yuvası

489,99 TL
599,00 TL
% 18 RABATT

Oeko Tex Sertifikalıdır. Bebeğinizin yatacağı ayrı ve rahat bir yer bulmanız gerektiğinde harika bir seçenektir. Taşınabilir, rahat ve sevgi dolu kollarınızın hissini ona vermek istemez misiniz? Beşik içerisinde kullanıma uygundur.

stock-Code BBN-10
Marke Bebekonfor
Gesendet Freie Fracht
Geschätzte Lieferzeit 3 - 5 İş Günü (Tatil Günleri Dahil Değildir)
Produktbeschreibung

Akvaryum Desenli Ocean Bebek Yuvası

  • %100 Pamuklu Kumaş Kullanılmıştır
  • Bebek yuvamızın üzerinde bulunan oyuncaklar ile Bebeğinizin kas-motor becerilerini destekler. Yatak ile Oyuncakların bağlandığı aparat arası 40 cmdir
  • 86x52Cm Dış Ölçü - Açık Hali 95cm x 55 cmdir -  Kalınlık 11Cmdir
  • 26cm x 62 cm Sünger Yatak Alanı Mevcuttur
  • Tampon bölgesinde 1. Sınıf Slikon Elyaf kullanılmıştır
  • Hafif tasarım ve kullanışlı kulplar, yatak içi beşiğimizi taşınabilir bir bebeğin olmazsa olmazı yapar
  • Kolay taşıma için paket çantası mevcuttur
  • Anneler ve bebekler için ideal bir seyahat ihtiyacı ve bebek hediyesi olarak düşünülebilir
  • Bebek yuvasının alt kısmında, kolay yıkama için minderi ve tamponunu sökmek için kullanılabilen gizli bir fermuar vardır.
  • Kumaş makinede yıkanmaya müsaittir. Hassas yıkama modunu tercih ediniz
Bemerkungen
Kommentar
Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri 

Bebekonfor.com üzerinden verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize ptt kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden imagaza.net sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. bebekonfora ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi bebekonfor.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Beşik Kurulum Videoları

Sepet Beşik Kurulumu

 Elyeza 60x120 Anne Yanı Beşik - Bebek Karyolası Kurulumu


Amedan Sepet Beşik Kurulumu

Lara Anne Yanı Beşik Kurulum

Bebek Hamak Kurulumu

Era Mdf Anne Yanı Beşik Kurulumu

Çatılı Sepet Beşik Kurulumu

Mabele Bebek Karyolası - Anne Yanı Beşik Kurulum Videosu

Mira Sepet Beşik Kurulum Videosu

 Beyaz Mdf Flower Kurulum Videosu
 
Bize Ulaşın

Lütfen bize sorularınızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Her e-postayı okuyoruz ve sizin fikirleriniz önemsiyoruz. Whatsapp İle İletişim Kurmak İsterseniz tıklayınız.