Call Center: +90532 587 7579

Anasayfa Açıklama

Sizlere en güzel ahşap sepet beşik, anne yanı beşik ve bebek karyolası yanı sıra farklı beşik modellerini en uygun fiyatlara sunmaya çalışıyoruz. Bebek beşikleri dışında mama sandalyesi, bebek bakım çantası, bebek hamağı, emzirme koltuğu, sandalyesi, ve bebek uyku setleri ürün kategorilerinde bol bol model ve ürün üretiyoruz.

Bizler en iyi fiyatlara kaliteli ve en iyi hizmeti sizlere ulaştırmak istediğimiz için fiyatlarımız olabildiğince makul.
Beşik ve uyku setlerimizin 2 yıl Garantisi bulunmakla beraber, siparişten başlayarak ürünün size ulaşması ve kullanım süreniz dahil müşteri temsilcilerimiz ile her zaman irtibat kurabilirsiniz. Bu sayede onlarca aileye ulaştık ve instagram sayfamızda da yayınladığımız onlarca müşteri memnuniyeti görselimiz bizleri çok mutlu etmekte. 
Hadi sizde sağlıklı ahşap beşik ve %100 pamuklu kumaş uyku setlerimizle alakalı sorunuz var ise hemen bizle irtibat kurun.
Kapıda Nakit Ödeme veya Kredi Kartlı Alışveriş Seçeneklerimiz Bulunmaktadır. 
Fabrikamızı ziyaret ederseniz beşiklerimiz ve bebek uyku setlerimizi canlı görebilir ve buradanda alışveriş yapabilirsiniz.

Fabrikamız İzmir/ Torbalı Ayrancılar Mevkiindedir.